خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M

نسل بعدی خودروهای - اجاره خودرو خارجی - M ب‌ام‌و شاید از تکنولوژی هیبریدی یا کاملاً الکتریکی بهره ببرند. این هفته کمپانی آلمانی اشاره‌هایی به این موضوع داشته است.

خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M - اجاره خودرو - 0

wordpress themes free download http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-14-16-51-47-768x384.jpg 768w, http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-14-16-51-47.jpg 1024w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M – اجاره خودرو


مدیر تولید ب‌ام‌و در زمان عرضه‌ی ۵۳۰e پلاگین هیبرید جدید به این نکته اشاره کرده که دنیای مدل‌های پرفورمنس M و متمرکز روی آینده‌ی i شاید یک روز با یکدیگر ادغام شوند.
او گفت:

اگر شما به خودروهای پلاگین هیبریدی نگاه کنید می‌فهمید اکثر مدل‌های فروشی ما دارای پکیج M اسپورت بوده‌اند. مردم به خودروهایی که بخشی از سیستم الکتریکی را دارند روی خوش نشان داده‌اند اما هنوز هم ظاهر و احساس پکیج M اسپورت را می‌خواهند.

او ادامه می‌دهد:

اگر ما چیزی یک خودرویی با پرفورمنس بالا یا سوپر اسپورتی الکتریکی بسازیم، چرا چیزی شبیه یک محصول iM نباشد؟

خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M - اجاره خودرو - 1

خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M – اجاره خودرو


ب‌ام‌و قبلاً با عرضه مدل اسپورت i8 احساس پرفورمنس و سیستم پلاگین هیبریدی را درآمیخته است. این خودرو می‌تواند به مدد پیشرانه ۳ سیلندر ۱٫۵ لیتری و واحدی الکتریکی شتاب ۴٫۴ ثانیه‌ای داشته باشد. ب‌ام‌و ادعا می‌کند این خودرو در چرخه ترکیبی تنها ۲٫۱ لیتر سوخت مصرف می‌کند.

خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M - اجاره خودرو - 2

خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M – اجاره خودرو


مدیر ب‌ام‌و در خاتمه می‌گوید صرف‌نظر از قوای محرکه، خودروهای آینده این برند همیشه به میراث لذت رانندگی خالص وفادار خواهند ماند:

من به شما یک‌چیز را قول می‌دهم و آن اینکه ب‌ام‌و خودروهایی الکتریکی تولید خواهد کرد که شتاب آن باعث ارتقای نام این برند خواهد شد و شما می‌توانید آن را در پیچ‌های پیست رانده و رفتاری همانند یک ب‌ام‌و داشته باشد.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply