دستور ایست به کیا سراتو (فورته) کوپ

کیا حدود یک سال پیش و در نمایشگاه خودروی دیترویت از سراتو (فورته) به‌روز شده رونمایی کرد. مدل‌های ۴ درب سدان و ۵ درب هاچبک این خودرو پذیرای بازنگری‌های ظاهری و کابین و همچنین تریم جدید S و پیشرانه‌ی ۲ لیتری شدند. انتظار می‌رفت مدل جوان پسندتر سراتو کوپ نیز همین به‌روزرسانی را دریافت کند اما این اتفاق رخ نداد. حالا دلیل این کار را می‌دانیم. سخنگوی کیا - اجاره خودرو کیا - جیمز هوپ در مصاحبه با CarsDirect گفته که سراتو کوپ پس از مدل ۲۰۱۶ دیگر تولید نمی‌شود:

به منظور همخوانی بهتر با خواسته‌های مصرف‌کنندگانمان، کیا تولید سراتو کوپ دو درب را به خاطر کاهش فروش متوقف کرده است.

دستور ایست به کیا سراتو (فورته) کوپ - اجاره خودرو - 0

wordpress themes free download http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/05/rent-car-2017-05-03-07-16-48-768x432.jpg 768w, http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/05/rent-car-2017-05-03-07-16-48.jpg 1024w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />دستور ایست به کیا سراتو (فورته) کوپ – اجاره خودرو


بدین ترتیب کیا دیگر سفارش‌های جدید برای کوپ را دریافت نخواهد کرد اما اگر عجله کنید شاید بتوانید یکی از آنها را با بهایی مناسب بیابید. مدل EX مجهز به پیشرانه‌ی ۲ لیتری ۱۷۳ اسبی در سایت کیا بهای آغازین ۱۹۸۹۰ دلاری دارد درحالی‌که بهای تریم SX مجهز به پیشرانه‌ی ۱٫۶ لیتری توربوی ۲۰۱ اسب بخاری پیش از اضافه شدن هزینه‌ی تحویل از ۲۰۶۹۰ دلار آغاز می‌شود.

دستور ایست به کیا سراتو (فورته) کوپ - اجاره خودرو - 1

دستور ایست به کیا سراتو (فورته) کوپ – اجاره خودرو


اگرچه تقاضای ضعیف کیا را مجبور به توقف تولید سراتو کوپ کرده اما دو مدل دیگر سراتو عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند. جیمز هوپ می‌گوید فروش خانواده‌ی سراتو در سال گذشته رکورد جدیدی را بر جای گذشته و در سال ۲۰۱۷ نیز این موفقیت ادامه دارد زیرا فروش سراتو در سه ماهه‌ی اول سال حدود ۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. هم‌اکنون ارزان‌ترین مدل سراتو به تریم پایه‌ی LX با بهای ۱۶۶۰۰ دلاری تعلق دارد. از طرف دیگر گران‌ترین مدل نیز هاچبک سراتو SX با بهای ۲۳۸۰۰ دلاری است.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply