فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا

محصولات پورشه - اجاره خودرو پورشه - به ندرت بخشی از عمر خود را در تعمیرگاه‌ها می‌گذرانند اما حتی این خودروها - رنت ماشین و خودرو - نیز گاها با مشکلاتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. این بار مدل‌های پانامرا - اجاره ماشین پانامرا در تهران - و کاین - اجاره ماشین کاین در تهران - فراخوان شده‌اند.

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا - اجاره خودرو - 0

wordpress themes free download http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-19-12-08-48-768x553.jpg 768w, http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-19-12-08-48.jpg 1024w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا – اجاره خودرو

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا - اجاره خودرو - 1

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا – اجاره خودرو


ظاهراً پورشه مشکلاتی را در پیشرانه‌های برخی مدل‌های معین پانامرا و کاین مشاهده کرده است. طبق گفته‌های سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها، برخی از این خودروها کنترلرهای میل لنگی دارند که شاید از کار بیفتند و همین امر می‌تواند منجر به متوقف شدن پیشرانه شود.

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا - اجاره خودرو - 2

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا – اجاره خودرو


از آنجایی که متوقف شدن پیشرانه خبر خوبی برای مالکان پورشه نیست این کمپانی تعداد ۱۷۹۸۶ دستگاه از مدل‌های پانامرا و کاین را در آمریکا فراخوان کرده است. مدل‌های پایه، S، ۴، ۴S و توربو در میان نسخه‌های فراخوان شده پانامرا که بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ساخته شده‌اند دیده می‌شوند. برخی مدل‌های ۲۰۱۱ کاین S و توربو نیز فراخوان شده‌اند.

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا - اجاره خودرو - 3

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا – اجاره خودرو

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا - اجاره خودرو - 4

فراخوان پورشه پانامرا و کاین در آمریکا – اجاره خودرو


تعمیر مدل‌های یاد شده مستلزم جایگزین کردن پیچ‌های تنظیم‌کننده‌های میل‌لنگ می‌باشد که البته زمان زیادی نمی‌گیرد. البته هنوز چارچوب زمانی مربوط به این فراخوان اعلام نشده است.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply