نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل ۱۹۸۲

پس از عرضه مدل داغ GTI، فولکس‌واگن تلاش داشته با ارائه نسخه‌ای متفاوت و لوکس‌تر از محصول شهری آپ طیف مشتریان متفاوتی را هدف بگیرد. این خودرو که از بیتل ۱۹۸۲ الهام گرفته Special Bug نام داشته و یک خودروی شهری خیال‌انگیز است که آن را می‌توان با رنگ چشم‌نواز طلایی ساوانا و رینگ‌های مشکی درخشان و پوشش‌های آینه‌ی تیره و یا نقره‌ای سفارش داد.

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل 1982 - اجاره خودرو - 0

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل ۱۹۸۲ – اجاره خودرو


آپ سفارشی همچنین با رنگ مشکی صدفی و رینگ‌های بزرگ ۱۷ اینچی با رنگ طلایی ساوانا نیز در دسترس است. هر دو خودرو دارای رنگ خاکستری در بخش پایینی درب‌ها بوده و نوشته Special نیز در جلوی رینگ‌های عقب باعث متمایز شدن آن از نسخه‌های استاندارد می‌شود.

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل 1982 - اجاره خودرو - 1

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل ۱۹۸۲ – اجاره خودرو


در بخش کابین آپ سفارشی، این خودرو به‌صورت استاندارد با پوشش سقف مشکی، صندلی‌های جلوی گرم شونده و نورپردازی زیبا عرضه می‌شود. مشتریان این فرصت را دارند تا برخی از بخش‌های کابین و پوشش صندلی‌ها را با همان دوخت‌های طلایی ساوانا سفارش دهند.

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل 1982 - اجاره خودرو - 2

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل ۱۹۸۲ – اجاره خودرو

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل 1982 - اجاره خودرو - 3

نسخه ویژه فولکس آپ با الهام از بیتل ۱۹۸۲ – اجاره خودرو


قبلاً سفارش این خودروها - رنت ماشین و خودرو - در آلمان پذیرفته شده و مدل مشکی بهای ۱۳۶۲۵ یورویی دارد درحالی‌که نسخه طلایی ۱۵۰ یورو گران‌تر است. البته نسخه کم‌مصرف این خودرو با پیشرانه ۱ لیتری TGI بهای آغازین ۱۶۶۰۰ یورویی دارد. بنا به دلایلی نسخه کم‌مصرف با پیشرانه تنفس طبیعی را تنها می‌توان با رنگ مشکی خریداری نمود.

Leave a Reply