کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود

هیوندای با معرفی مدل جدید کُنا، بخش پرطرفدار کراس‌اوورها را هدف قرار داده است. اما این سازندهٔ کره‌ای تا سال ۲۰۲۰ غیر از کُنا، دو کراس‌اوور جدید را هم به بازار عرضه خواهد کرد که یکی کوچک‌ترین و دیگری بزرگ‌ترین کراس‌اوور در سبد محصولاتش خواهد بود. کراس‌اوور بزرگ این شرکت یک نمونهٔ فول سایز سه ردیفه خواهد بود که جایگزین مدل گرند سانتافه - اجاره خودرو سانتافه - (نسخهٔ کشیده و سه ردیفهٔ سانتافه) خواهد شد؛ بنابراین در آینده سانتافه بازهم مثل قبل تنها در یک نمونه ساخته خواهد شد.

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای - <a href=

اجاره خودرو هیوندای - سال 2020 معرفی می‌شود - اجاره خودرو - 0" class="size-medium wp-image-2934" srcset="http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-15-11-19-45-300x193.jpg 300w , also for the best free wordpress themes check out 24x7 wordpress themes free download http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-15-11-19-45-768x493.jpg 768w, http://ejareh-khodro.com/wp-content/uploads/2017/06/rent-car-2017-06-15-11-19-45.jpg 1000w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود – اجاره خودرو

در این رابطه، معاون هیوندای آقای «Chung Eui-sun» گفته است: «حالا زمان مناسبی است برای اینکه ما سری کاملی از کراس‌اوورها را داشته باشیم تا بتوانیم به نیازهای خریدارانمان پاسخ دهیم». همان‌طور که گفته شد، در بالاترین سطح این کلاس، هیوندای یک کراس‌اوور سگمنت E را با سه ردیف صندلی خواهد ساخت. طبق گفتهٔ Eui-sun، این مدل جدید بزرگ‌تر از سانتافه خواهد بود و بدیهی است که هیوندای، ایالات‌متحده را به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار این کراس‌اوور فول سایز در نظر دارد. البته قبلاً هیوندای با مدل وراکروز در این کلاس حضور داشت ولی در سال ۲۰۱۳ مدل جدید گرند سانتافه جایگزین آن شد.

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال 2020 معرفی می‌شود - اجاره خودرو - 1

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود – اجاره خودرو

البته امروزه خریداران بیشتر به خودروهای - اجاره خودرو خارجی - کوچک‌تر تمایل دارند و به همین دلیل هیوندای قصد دارد یک کراس‌اوور جدید سگمنت A تولید نماید. بله درست است سگمنت A یعنی کوچک‌تر از مدل جدید کُنا. هنوز هیچ شرکتی کراس‌اوور سگمنت A تولید نکرده است و هیوندای می‌تواند نخستین خودروسازی باشد که به این بخش وارد می‌شود. معلوم نیست که این کراس‌اوور کوچک در ایالات‌متحده هم عرضه گردد چون همواره خودروهای کوچک در این بازار چندان موفق عمل نمی‌کنند اما در جاهایی مانند اروپا و آسیا یک کراس‌اوور سگمنت A می‌تواند موفق شده و فروش بالایی را تجربه کند.

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال 2020 معرفی می‌شود - اجاره خودرو - 2

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود – اجاره خودرو


تمامی کراس‌اوورهای آیندهٔ هیوندای دارای ویژگی‌های طراحی مشابهی خواهند بود که با استایل جذاب و البته غیرمتعارف کُنا آغاز شده است؛ اما بااین‌حال مدیر طراحی این شرکت آقای «Luc Donckerwolke» این اطمینان را داده است که در این زمینه هیچ کپی‌ای در کار نخواهد بود. شباهت‌ها بین تمامی کراس‌اوورهای هیوندای مشهود خواهد بود اما آن‌ها هرگز یک کُنا با اندازه‌های مختلف نخواهند بود. به‌عنوان‌مثال، پوشش‌های پلاستیکی بدنهٔ کُنا که هیوندای آن‌را زره کُنا می‌نامد، منحصر به این مدل بوده و در کراس‌اوور دیگری وجود نخواهد داشت. معلوم نیست که کدام‌یک از این دو کراس‌اوور بزرگ و کوچک اول معرفی گردند اما انتظار می‌رود بتوانیم این کراس‌اوورها را دو تا سه سال آینده در جاده‌ها ببینیم.

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال 2020 معرفی می‌شود - اجاره خودرو - 3

کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود – اجاره خودرو

(تصاویر متعلق به هیوندای تِراکان است که بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ به‌عنوان یک SUV متوسط بر پایهٔ پلت‌فرم مشترکی با میتسوبیشی پاجرو تولید می‌شد)

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply