شورلت کوروت Z06 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شورلت کوروت Z06 نقد و بررسی
دی ۲۰, ۱۳۹۶
ولوو XC60 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
ولوو XC60 یورو NCAP امن ترین ماشین در سال ۲۰۱۷ شد
دی ۲۱, ۱۳۹۶

اجاره انواع بی ام و بدون راننده

تاریخ صد ساله BMW
تاریخچه و محصولات BMW را خیلی ها می شناسند. این شرکت آلمانی تولید کننده خودروهای لوکس که امسال تولد ۱۰۰ سالگی خود را جشن گرفت، از آغاز فعالیتش تا به امروز محصولاتی رکورد شکن و فوق العاده را تولید کرد و به لطف آنها استانداردهای تازه ای را در این صنعت بنا نهاد.

اما جوهره موفقیت BMW به توانایی اش در ارائه ایده های نابی باز می گردد که در عین تازگی، وابستگی و قرابت خوبی با تاریخچه و میراث آن دارند و دستاوردهای آن در زمینه تولید ماشین های چهارچرخ و دوچرخ را در بر می گیرند.

اجاره انواع بی ام و بدون راننده

نخستین خودروی این شرکت در سال ۱۹۲۸ میلادی با نام ۳/۱۵ به مرحله تولید رسید که در واقع نسخه کپی تحت لیسانس از ماشین بریتانیایی آستن ۷ بود.

اجاره خودرو بی ام و

BMW در ابتدا موتور هواپیما می ساخت و لوگوی آن نیز یادآور آن دوران و نمایانگر ملخ سپید هواپیماست که آسمان آبی را می شکافد. بعد از چند سال کار در زمینه هواپیما، BMW مدتی به ساخت موتورسیکلت پرداخت و سرانجام در سال ۱۹۲۸ به صورت جدی خودروسازی را شروع کرد.
اصل شهرت BMW را می توان به بعد از جنگ جهانی دوم نسبت داد. زمانی که این شرکت بحران عمیق مالی بعد از جنگ جانی دوم را پشت سر گذاشت و رفته رفته خودروهایی تولید کرد که زبانزد همه شدند. خودروهای BMW به داشتن قابلیت های اسپرت و هندلینگ بالا مشهورند. BMW همواره جزو پیشتازان عرصه موتورهای احتراق داخلی بوده است. موتورهای تولیدی این شرکت همواره به داشتن عملکرد بالا شهره اند. دفتر مرکزی BMW در شهر مونیخ آلمان قرار دارد.
شرکت BMW M یکی از شرکت های اقماری BMW است که دست به تونینگ خودروهای BMW می زند. کارخانه M-Power در شهر نورنبرگ واقع است و خودروهای ساخت آن نمامی شرایط عملکردی را در یک BMW به اوج می رسانند.

اجاره انواع بی ام و بدون راننده در موسسه اجاره خودرو کمیل

 اجاره bmw i8سفید آبی  ۲۰۱۴ قیمت روزانه: ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانقیمت ماهانه: ۹۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره بی ام و ۴۲۸ (کروک) اجاره bmw 428iآبی کاربنی۲۰۱۵  قیمت روزانه: ۱۶٫۰۰٫۰۰۰تومانقیمت ماهانه: ۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰  تومان
اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره بی ام و x6 اجاره bmw x6سفید روغنی۲۰۱۱ قیمت روزانه : ۱٫۳۵۰٫۰۰۰تومانقیمت ماهانه : ۳۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
 اجاره bmw x4سفید روغنی۲۰۱۴ قیمت روزانه :۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومانقیمت ماهانه : ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰
اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره بی ام و Z4 (کروک) اجاره bmw z4سفید روغنی۲۰۱۵ قیمت روزانه: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانقیمت ماهانه : ۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰
اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره بی ام و ۲۲۰ اجاره bmw 220iآبی کاربنی۲۰۱۶ قیمت روزانه : ۹۰۰٫۰۰۰قیمت ماهانه : ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰
اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره بی ام و ۵۲۸ اجاره bmw 528iسفید و مشکی۲۰۱۴ قیمت روزانه  ۹۰۰٫۰۰۰قیمت ماهانه  ۲۳٫۵۰۰٫۰۰۰

پایان مقاله / اجاره انواع بی ام و بدون راننده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *