استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند

رونمایی از ب‌ام‌و X7 کانسپت در فرانکفورت - اجاره خودرو
رونمایی از ب‌ام‌و X7 کانسپت در فرانکفورت
خرداد ۲۲, ۱۳۹۶
تصاویر جاسوسی هیوندای ولوستر N پرفورمنس - اجاره خودرو
تصاویر جاسوسی هیوندای ولوستر N پرفورمنس
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند - اجاره خودرو

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند - اجاره خودرو

آئودی وعده داده که اساساً تمامی محصولات خود که در بازار ایالات‌متحده موجود هستند را تا پایان سال آینده به‌روزرسانی خواهد کرد و حتی ممکن است اعضای جدیدی به این مجموعهٔ در حال رشد خود اضافه کند. مدیر برنامه‌ریزی تولیدات آئودی آمریکا آقای «Barry Hoch» در مصاحبه‌ای با Automotive News گفته است که ارباب حلقه‌ها با جوان‌ترین سبد محصولاتی در اواخر سال ۲۰۱۸ به رقابت با رقبای اصلی خود خواهد پرداخت؛ اما علاوه بر تازه‌سازی محصولات کنونی، آئودی با معرفی محصولات جدید در بازار ایالات‌متحده، سبد محصولات خود را در این بازار کلیدی گسترش خواهد داد.

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند - اجاره خودرو - 0

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند – اجاره خودرو

Hoch گفته است که این شرکت SUV بزرگ‌تری از Q7 که همان Q8 است را در بازار ایالات‌متحده عرضه خواهد کرد. هم‌اکنون تأیید شده که SUV پرچم‌دار جدید آئودی در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد که این یعنی به‌احتمال‌زیاد در سال ۲۰۱۹ به آمریکا خواهد رسید. برنامه‌های آئودی برای بازار این کشور به همین‌جا ختم نمی‌شود چراکه به گفتهٔ وی برای مقابله بار محبوبیت روزافزون کراس‌اوورها، آئودی استیشن‌های خود را روانهٔ بازار ایالات‌متحده خواهد کرد.

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند - اجاره خودرو - 1

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند – اجاره خودرو

البته او هویت این استیشن‌ها را فاش نکرده است اما به‌احتمال فراوان به مدل A6 آلرود اشاره داشته است. البته ازآنجایی‌که نسل کنونی A6 آلرود بیش‌ازحد سالخورده شده که مناسب عرضه در بازار رقابتی ایالات‌متحده باشد، به‌احتمال‌زیاد اظهارات Hoch در این رابطه به معنای عرضهٔ نسل آیندهٔ این کراس استیشن متوسط در بازار آمریکا بوده است. نسخهٔ سدان استاندارد نسل جدید A6 سال آینده رونمایی خواهد شد و انتظار می‌رود نسخهٔ استیشن آن نیز مدت کوتاهی بعد معرفی گردد؛ بنابراین A6 آلرود جدید می‌تواند در سال ۲۰۱۹ برای فروش در ایالات‌متحده متحده عرضه گردد.

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند - اجاره خودرو - 2

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند – اجاره خودرو

این در حالی است که هم‌اکنون مدل A4 آلرود در بازار این کشور عرضه می‌شود. آئودی طی چند سال گذشته عملکرد بسیار خوبی در بازار ایالات‌متحده داشته است به‌گونه‌ای که هم‌اکنون فروش سالانهٔ آن نسبت به سال ۲۰۱۰ دو برابر شده و ۷۷ ماه متوالی رکورد فروش را به ثبت رسانده است که عملکردی بسیار قابل‌توجه محسوب می‌شود. انتظار می‌رود با عرضهٔ محصولات جدید این شرکت طی سال‌های آینده، فروش ارباب حلقه‌ها در بازار ایالات‌متحده از این هم بیشتر شده و حتی از ب‌ام‌و و مرسدس بنز هم پیشی بگیرد.

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند - اجاره خودرو - 3

استیشن‌های آئودی راهی ایالات‌متحده می‌شوند – اجاره خودرو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *