اولین محک رسمی ب‌ام‌و M4 CS مدل 2017 - اجاره خودرو
اولین محک رسمی ب‌ام‌و M4 CS مدل ۲۰۱۷
خرداد ۱۷, ۱۳۹۶
مقایسه مرسدس بنز C و E کلاس - اجاره خودرو
مقایسه مرسدس بنز C و E کلاس
خرداد ۱۸, ۱۳۹۶

اولین جزئیات رسمی پورشه ۹۱۱ GT2 RS

اولین جزئیات رسمی پورشه 911 GT2 RS - اجاره خودرو

اولین جزئیات رسمی پورشه ۹۱۱ GT2 RS - اجاره خودرو

اولین موضوع نام این خودروست! هم‌اکنون به‌صورت رسمی GT2 RS نامیده می‌شود. درحالی‌که نسل قبلی ۹۹۷ در دو مدل GT2 و GT2 RS عرضه می‌شود اما به نظر می‌رسد پورشه تصمیم گرفته تنها نمونه‌ی GT2 RS را برای نسل ۹۹۱ ارائه کند. در ماه‌های گذشته تصاویر جاسوسی متعددی از این خودرو منتشر شده و احتمالاً در سال ۲۰۱۹ آن را در خیابان‌ها خواهیم دید.

اولین جزئیات رسمی پورشه 911 GT2 RS - اجاره خودرو - 0

اولین جزئیات رسمی پورشه ۹۱۱ GT2 RS – اجاره خودرو


قلب و روح این خودرو پیشرانه‌ی ۳٫۸ لیتری بای توربو برگرفته از مدل توربو S خواهد بود اما در این نسخه شاهد توربوهای بزرگ‌تر، خروجی بیشتر و سیستم اگزوز جدیدی خواهیم بود که از ساختار سبک‌وزنی سود می‌برد. رئیس بخش GT پورشه Andreas Preuninger گفته GT2 RS جدید تنها یک مدل بهبود یافته از توربو S نخواهد بود بلکه یک خودروی کاملاً بازمهندسی شده خواهد بود.

اولین جزئیات رسمی پورشه 911 GT2 RS - اجاره خودرو - 1

اولین جزئیات رسمی پورشه ۹۱۱ GT2 RS – اجاره خودرو


پورشه می‌گوید پیشرانه‌ی ارتقا یافته قدرت بیشتر از ۶۴۱ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متری داشته و بنابراین به نظر می‌رسد این اعداد در نسخه‌ی تولیدی افزایش خواهند یافت. این خروجی از طریق گیربکس ۷ سرعته PDK و یک دیفرانسیل با قفل الکترونیکی به اکسل عقب منتقل خواهد شد.

اولین جزئیات رسمی پورشه 911 GT2 RS - اجاره خودرو - 2

اولین جزئیات رسمی پورشه ۹۱۱ GT2 RS – اجاره خودرو


انتظار می‌رود پورشه ۹۱۱ GT2 RS جدید زیر ۱۵۰۰ کیلوگرم وزن داشته باشد زیرا از شیشه‌های نازک‌تر مشابه با تکنولوژی اسمارت فون های امروزی بهره می‌برد. هنوز هم مقداری از مواد جاذب صدا بکار رفته اما پورشه به خریداران این امکان را می‌دهد در صورت درخواست سیستم اطلاعات سرگرمی و سیستم تهویه را به خاطر کاهش وزن حذف کنند. همان پکیج سفارشی Weissach که هایپرکار ۹۱۸ اسپایدر وجود داشت برای این خودرو نیز در نظر گرفته شده و با استفاده از رینگ‌های منیزیمی (کاهش وزن ۱۲ کیلویی)، رول کیج تیتانیومی (کاهش وزن ۷ کیلویی)، سقف فیبر کربنی و… شاهد کاهش وزن ۳۰ کیلوگرمی خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *