چرا سیستم خودران مرسدس بهتر از تسلا است؟ - اجاره خودرو
چرا سیستم خودران مرسدس بهتر از تسلا است؟
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۶
دوئل آئودی A7، ب‌ام‌و سری 6 گرن کوپه و پورشه پانامرا - اجاره خودرو
دوئل آئودی A7، ب‌ام‌و سری ۶ گرن کوپه و پورشه پانامرا
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۶

جشن تولد کیا برای سورنتو

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو

شرکت کره‌ای کیا تولید یک میلیونمین خودروی سی‌یو‌وی (CUV) سورنتو در کارخانه جورجیای خود در ایالات‌متحده آمریکا را جشن گرفت. این کارخانه با نام مخفف (KMMG) که سال ۲۰۰۹ با سرمایه‌گذاری۱/۱ میلیارد دلاری تأسیس شده، تاکنون بیش از ۱۵هزار موقعیت شغلی مستقیم و جدید خلق کرده است. به گزارش موتور وان، یک میلیونمین دستگاه از خودروی کیا سورنتو یک نمونه اس‌ایکس‌ال ۲۰۱۸ به رنگ سفید برفی بوده که در طول دو هفته گذشته در فرودگاه بین‌المللی جکسون-هارتسفیلد آتلانتا به نمایش گذاشته شده است. کیا که از ابتدای ۲۰۰۹ کار مونتاژ محصولاتش را در این کارخانه شروع کرده، از ابتدای ۲۰۱۱ خط تولید خودروی پرطرفدار اپتیما را نیز به این مجموعه اضافه کرده است. این کارخانه تاکنون در مجموع بیش از ۴/۲ میلیون دستگاه خودرو تولید نموده و یکی از قطب‌های تولید خودروهای کیا پس از کارخانه مادر کیا در کره جنوبی است.

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو - 0

جشن تولد کیا برای سورنتو – اجاره خودرو


هریسون شین مدیر این کارخانه با اشاره به توانمندی تیم مدیریت این سایت درزمینهٔ تولید خودروی سورنتو می‌گوید :

سورنتو نخستین خودرویی بود که در این واحد صنعتی تولیدش آغاز گشت و تیم حرفه‌ای ما همواره به رعایت بالاترین استانداردهای کیفی درزمینهٔ تولید خودرو متعهد است. من این موفقیت را به اعضای تیم خود تبریک می‌گویم.

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو - 1

جشن تولد کیا برای سورنتو – اجاره خودرو


کارخانه کیا واقع در وست پوینت جورجیای آمریکا در زمینی به مساحت ۲۲۰۰ هکتار قادر است تا سالانه بیش از ۳۶۰ هزار دستگاه خودرو تولید نماید. با اینکه کیا اعلام کرده به‌زودی از فیس‌لیفت جدید سورنتو رونمایی خواهد کرد، اما فعلاً هیچ تصویر رسمی‌ای از نمونه جدید این کراس‌اوور کره‌ای باکیفیت منتشر نکرده است. احتمال بسیار بالایی وجود دارد که سورنتوی جدید در بخش تغییرات ظاهری چندان متفاوت از نمونه فعلی نباشد اما با بهسازی‌های زیادی در بخش رفاهی و اضافه شدن تریم‌ و سطح تجهیزات جدید روبرو شود. گفته شده کیا برای این خودرو از سه پیشرانه با مشخصاتی متفاوت استفاده می‌کند. درواقع کیا موتورز در کنار یک موتور ۳/۳ لیتری شش سیلندر ۲۹۰ اسبی و یک نمونه ۴/۲ لیتری چهار سیلندر ۱۸۵ اسبی، احتمالاً از یک موتور دو لیتری توربو با قدرت ۲۴۰ اسب بخار نیز در مدل جدید سورنتو استفاده خواهد کرد.

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو - 2

جشن تولد کیا برای سورنتو – اجاره خودرو

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو - 3

جشن تولد کیا برای سورنتو – اجاره خودرو

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو - 4

جشن تولد کیا برای سورنتو – اجاره خودرو

جشن تولد کیا برای سورنتو - اجاره خودرو - 5

جشن تولد کیا برای سورنتو – اجاره خودرو


منبع: motor1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *