خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M - اجاره خودرو
خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال 2020 معرفی می‌شود - اجاره خودرو
کراس‌اوور پرچم‌دار هیوندای سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود
خرداد ۲۵, ۱۳۹۶

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو

تا پایان سال ۲۰۱۸، گروه ب‌ام‌و که شامل برندهای مینی و رولزرویس هم می‌شود، بیش از ۴۰ محصول جدید یا تجدیدنظر شده را معرفی خواهد کرد که بخش عمده‌ای از آن‌ها کاملاً جدید و تازه‌وارد هستند. ترکیبی از خودروهای اسپرت، کوپه‌های لوکس، رودسترها و کراس‌اوورها همگی در افق ۱۸ ماه آیندهٔ ب‌ام‌و قرار دارند؛ بنابراین تصمیم داریم در این مطلب نگاهی داشته باشیم به ۱۰ محصول آیندهٔ سلطان باواریا که تا پایان سال ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد.

قیمت حدودی ۳۵ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 0

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

نسل آیندهٔ رودستر ب‌ام‌و Z4 چند وقتی است که با همکاری تویوتا در حال ‌توسعه قرار دارد. در حال حاضر تصاویر جاسوسی زیادی از Z4 جدید منتشر شده است و گفته شده که برخلاف نسل کنونی مجهز به سقف پارچه‌ای خواهد بود. درحالی‌که این سقف هنوز هم به‌صورت الکتریکی جمع می‌شود، اما کاهش وزن را برای Z4 در پی خواهد داشت که آن‌را به خودرویی سریع‌تر، کارآمدتر و سرگرم‌کننده‌تر تبدیل می‌کند. برای این رودستر آلمانی طیفی از پیشرانه‌های توئین‌پاور توربو ب‌ام‌و شامل نمونه‌های چهار سیلندر و شش سیلندر در نظر گرفته شده که پشت محور جلو نصب می‌گردند. انتظار می‌رود نسخهٔ پایهٔ این خودرو حداقل ۲۰۰ اسب بخار قدرت داشته باشد درحالی‌که در بالاترین تیپ به یک موتور شش سیلندر خطی توربوشارژ با ۳۰۰ اسب بخار قدرت خواهد رسید؛ مانند قبل، تمامی مدل‌های Z4 دیفرانسیل عقب خواهند بود.

قیمت حدودی ۲۷ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 1

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

نسل جدید سدان کامپکت اجرایی و پرفروش ب‌ام‌و یعنی سری ۳ با طراحی الهام گرفته از نسل جدید سری ۵، سال آینده معرفی خواهد شد. پلت‌فرم دیفرانسیل عقب جدید این خودرو به کاهش وزن آن کمک خواهد کرد درحالی‌که گفته می‌شود که نسخهٔ الکتریکی هم از آن ساخته خواهد شد.

قیمت حدودی ۴۰ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 2

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

به‌عنوان بخشی از تغییرات اساسی در سبد محصولات ب‌ام‌و، مدل کم‌فروش سری ۵ گرن توریزمو در نسل آینده با نام سری ۶ عرضه خواهد شد. این تغییر به خاطر ایجاد فاصله بین گرن توریزمو و سری ۵ معمولی اعمال شده است. جاسوسان صنعتی تابه‌حال تصاویری از نمونه‌های در حال آزمایش این خودرو را گرفته‌اند و گفته می‌شود که در نیمهٔ دوم سال ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد.

قیمت حدودی ۱۱۵ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 3

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

قرار است نسخهٔ رودستر i8 همزمان با ایجاد به‌روزرسانی جزئی در نسخهٔ کوپه معرفی گردد. تصاویر جاسوسی از این خودرو نشان می‌دهند که i8 رودستر مجهز به سقف تارگای پارچه‌ای است که در پشت صندلی‌ها جمع می‌شود. قوای محرکهٔ این ماشین همان نمونهٔ مورداستفاده در مدل کوپهٔ کنونی است که شامل یک موتور ۱٫۵ لیتری بنزینی به همراه موتور الکتریکی می‌شود.

قیمت حدودی ۸۵ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 4

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

نسل جدید سدان اسپرت M5 به‌طور رسمی در نمایشگاه فرانکفورت در ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد ولی ما در حال حاضر میدانیم که این سوپر سدان مجهز به یک پیشرانهٔ ۴٫۴ لیتری V8 توئین توربو خواهد بود که حدود ۶۱۰ اسب بخار قدرت دارد. همچنین با اقداماتی که به جهت کاهش وزن صورت گرفته، M5 جدید می‌تواند در حدود ۳٫۵ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد. یک سیستم چهارچرخ محرک جدید که متکی به محور عقب است نیز کمک می‌کند تا این نیروی ویرانگر مهار شود.

قیمت حدودی ۳۰ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 5

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

X2 نخستین کراس‌اوور کاملاً جدید ب‌ام‌و است که نسخهٔ کانسپت آن نیز در نمایشگاه پاریس سال گذشته رونمایی شد و نسخهٔ تولیدی بسیاری از ویژگی‌های طراحی نمونهٔ کانسپت را حفظ خواهد کرد. X2 روی همان پلت‌فرم دیفرانسیل جلوی X1 ساخته شده و انحصاراً با پیشرانه‌های چهار سیلندر بنزینی و دیزل عرضه خواهد شد. حتی نسخهٔ عملکرد بالای این ماشین که می‌تواند M25i نام داشته باشد نیز از یک موتور ۲ لیتری استفاده می‌کند. البته بسیاری از مدل‌های این کراس‌اوور مجهز به سامانهٔ چهارچرخ محرک خواهند بود. X2 به خانوادهٔ کراس‌اوورهای کوپهٔ ب‌ام‌و یعنی X4 و X6 خواهد پیوست. این کراس‌اوور نوین تا قبل از پایان امسال رونمایی خواهد شد اما فروش آن تا اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز نمی‌گردد.

قیمت حدودی ۳۵ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 6

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

تا پایان سال جاری، نسل جدید X3 که سبک‌تر و بزرگ‌تر از نسل فعلی است رونمایی خواهد شد. نسل جدید X3 روی پلت‌فرم دیفرانسیل عقب جدیدی ساخته خواهد شد و این رندر نمایی احتمالی از آن‌را نشان می‌دهد. همچنین برای اولین بار، نسخهٔ عملکردی X3 M هم تولید خواهد شد که قدرتی بیش از ۴۰۰ اسب بخار خواهد داشت.

قیمت حدودی ۳۷ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 7

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

بعد از رونمایی نسل جدید X3، مدت‌زمانی زیادی طول نخواهد کشید که نسل جدید برادر کوپهٔ آن یعنی X4 هم رونمایی خواهد شد. X4 جدید هم بر اساس همان پلت‌فرم X3 ساخته خواهد شد و همان پیشرانه‌های چهار سیلندر و شش سیلندر بنزینی و دیزل برای آن ارائه خواهد شد. نمونه‌های در حال آزمایش نسل جدید X4 هم‌اکنون شکار دوربین جاسوسان شده‌اند.

قیمت حدودی ۵۰ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 8

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

X5 نخستین کراس‌اوور ب‌ام‌و بود که برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ معرفی شد. حال سال آینده این کراس‌اوور متوسط لوکس وارد نسل چهارم خود خواهد شد. با توجه به تصاویر جاسوسی اخیر از نمونه‌های در حال آزمایش نسل جدید X5، این ماشین از لحاظ طراحی، تکاملی از نسل کنونی خواهد بود اما پلت‌فرم، پیشرانه‌ها و تکنولوژی‌های آن جدید خواهند بود.

قیمت حدودی ۷۰ هزار پوند

معرفی 10 محصول آیندهٔ ب‌ام‌و - اجاره خودرو - 9

معرفی ۱۰ محصول آیندهٔ ب‌ام‌و – اجاره خودرو

اوج روند گسترش خانوادهٔ شاسی‌بلندهای ب‌ام‌و به مدل پرچم‌دار X7 ختم می‌شود که در این رندر پیش‌نمایشی از طراحی احتمالی آن به تصویر کشیده شده است. X7 پلت‌فرم مشترکی با سری ۷ خواهد داشت و رقیبی برای رنجروور خواهد بود. این یک SUV لوکس هفت‌نفره خواهد بود که احتمال ساخت نسخهٔ پلاگین‌هیبریدی آن نیز وجود دارد.

منبع: AutoExpress

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *