هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود

۶ پورشه شاخص در گردهمایی لوفت گِکولت 4 - اجاره خودرو
۶ پورشه شاخص در گردهمایی لوفت گِکولت ۴
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶
خودروهای ب‌ام‌و مشکل آتش‌سوزی دارند؟! - اجاره خودرو
خودروهای ب‌ام‌و مشکل آتش‌سوزی دارند؟!
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۶

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود - اجاره خودرو

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود - اجاره خودرو

هرچند بعید است که نسل بعدی هایپرکار پورشه زودتر از اواسط دههٔ آیندهٔ معرفی شود اما رئیس بخش GT پورشه آقای «Andreas Preuninger» از هم‌اکنون اعلام کرده است که هایپرکار آیندهٔ این شرکت تمام الکتریکی نخواهد بود. در مصاحبه‌ای با کارانددرایور از وی پرسیده شد که برنامهٔ پورشه برای جانشین ۹۱۸ چیست که او در پاسخ گفته است این شرکت آلمانی فعلاً در حال توسعهٔ ابر خودروی جدید نیست اما درنهایت این کار را انجام خواهد داد. Preuninger دراین‌باره گفته است:

«ما هم‌اکنون هیچ هایپرکاری را در حال توسعه نداریم و این کاملاً مشخص است اما شاید ابر اتومبیل آیندهٔ ما بازهم یک نمونهٔ هیبریدی باشد».

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود - اجاره خودرو - 0

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود – اجاره خودرو

با توجه به گفته‌های Preuninger، پورشه قصد دارد به رهبر بخش قوای محرکهٔ نوین تبدیل گردد و برای این کار تولید مدل تمام الکتریکی Mission E را برای آینده برنامه‌ریزی کرده است اما بااین‌وجود وی در این مرحله اطمینان داده است که هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود. او در این رابطه افزوده است:

«ما به‌عنوان یک خودروساز باید در بخش محصولات الکتریکی و هیبریدی هم فعالیت کنیم اما این نوع قوای محرکه هنوز در سطح مناسب برای استفاده در یک هایپرکار نیست. البته در مورد قوای محرکهٔ هیبریدی داستان متفاوت است».

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود - اجاره خودرو - 1

هایپرکار آیندهٔ پورشه تمام الکتریکی نخواهد بود – اجاره خودرو

درحالی‌که هایپراسپرت آیندهٔ پورشه هنوز زمان بسیار زیادی را برای معرفی در پیش دارد، تعدادی از هایپرکارهای هیجان‌انگیز هم‌اکنون در حال توسعه هستند و بزودی معرفی خواهند شد مانند هایپرکار والکیِری محصول مشترک ردبول و آستون‌مارتین، هایپرکار پروجکت وان محصول مرسدس-آام‌گ و جانشین فراری لافراری که بین سال تا پنج سال آینده معرفی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *